бодібілдинг

warning: Creating default object from empty value in /usr/home/power/data/www/power.rovno.ua/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 34.

Бодібілдинг. Осінній сезон.

Вдало дебютувала команда Рівненської області на змаганнях з бодібілдингу в осінньому сезоні. Не дивлячись на те, що спортсмени виступали вперше, дехто здобув досить високі нагороди.

Вдалий дебют на міжнародних змаганнях !!!

Мельченко Марина

11-12 травня, в Кишиневі (Молдавія) відбувся Чемпіонат Європи з бодібілдингу та класичного бодібілдингу серед чоловіків, жіночого бодібілдингу і змішаним парам, де збірна України посіла 3-е місце серед 29-ти країн. Марина Мельченко двічі стала четвертою, спочатку в жіночому бодібілдингу (абсолютна категорія), а потім у змішаних парах із Віталієм Каленським.

Кубок України

27-28 квітня у Полтаві відбувся Кубок України. В змаганнях взяло участь близько 220 спортсменів. Перше місце та звання двократної чемпіонки України з жіночого бодібілдингу в абсолютній категорії виборола спортсменка з Рівного Мельченко Марина.

Інтерв'ю після змагань

Фітнес бомба 3

27-28 жовтня у столичному виставковому центрі «АККО Інтернешнл» відбувся фестиваль «Фітнес бомба 3», в рамках якого пройшов Чемпіонат України-2012 з бодібілдингу та фітнесу. Третє місце з жіночого бодібілдингу в абсолютній категорії виборола спортсменка з Рівного Мельченко Марина.

Відео виступу

Кубок України з бодібілдингу

28-29 квітня в м.Севастополь відбувся Кубок України з бодібілдингу.
Результати виступів:
Мельченко Марина – 3-є місце, (бодібілдинг, абсолютна категорія)
Несен Олександр – 5-те місце, (бодібілдинг, юніори +80 кг).

Протоколи змагань

ВІТАЄМО !!!

Вперше в історії нашої області рівнянка Мельченко Марина стала чемпіонкою України з бодібілдингу.

З 29 по 30 жовтня 2011 року в м. Київ відбувся чемпіонат України з бодібілдингу, фітнесу та бодіфітнесу. У змаганнях взяли участь 195 спортсменів з 18 областей України, АР Крим, міст Київ та Севастополь.
Рівненську область представляла спортсменка Мельченко Марина, яка здобула перемогу в абсолютній категорії серед жінок (бодібілдинг).

Відео виступу:

Чемпіонат України з бодібілдингу, фітнесу та бодіфітнесу

22-24 жовтня в м.Вінниця відбувся чемпіонат України з бодібілдингу, фітнесу та бодіфітнесу. Результати: Вознюк Павло - 2 місце (юниори бодібілдинг до 80 кг), Мельченко Марина – 5 місце (бодіфітнес до 165 см).